Není růže bez trní

15. ledna 2013 v 15:00 | Ellien |  Téma týdne
Napadla mě jedna věc: že i krásní a dokonalí lidé mají své chyby.
Nevím jestli jsem dost dobře pochopila smysl tohoto citátu. Ale jednu věc Vám říct musím.


Už od března minulého roku chodím na atletiku, vlastně mě tam dotáhla kamarádka. Všechno šlo jako po másle, běhání mě baví, všechno bylo v pohodě.
Ale teď v lednu se platí na další rok a moje kamarádka odešla, protože ji to nebavilo. Nejsem žádný dolejzák, ale mám tam jen pár známých lidí. No, a jelikož je má povaha nerozhodná, chtěla jsem taky přestat běhat.
Pak jsem řekla rodičům že se mi tam nelíbí. Táta mlčel, mamka byla zklamaná protože sama běhala a no byla smutná. Nakonec teda že mi nebudou bránit.
Večer jsem nemohla spát. Bylo mi jasné jakou jsem udělala chybu. Bude mi chybět vítr a pocit rychlosti, vzduch pálící v krku když běžíte šestistovku, moje dvě kamarádky co tam mám. Udělala jsem chybu.
Ráno jsem řekla že jsem změnila názor. Mamka a táta se pohádali, že prý tam jdu jen kvůli mamce, že mě to nebaví ale budu tam chodit.
Byla jsem z toho ve škole špatná a nakonec jsem napsala mamce že mě to mrzí a byla jsem hloupá. Odpustila mi a s tátou se taky urovnali.
Ale tady vidíte, myslela jsem si o sobě jak nejsem skvělá, všechno chápu, rozumím řádu světa.
Teď ale vím, že není růže bez trní.
Nemůže být růže bez trní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aless Aless | 15. února 2013 v 16:22 | Reagovat

Hmm... už pár dní uvažuju, že bych také zkusila chodit na atletiku... myslíš, že by mě tam přijali i když zatím nejsem dost dobrá?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama